Virüs Korumalı Şapka Modelleri

Virüs Korumalı Şapka Modelleri

Korona virüsün hayatın her alanında yer bulması, bir süre boyunca insanların kendilerini evlerinde karantina almasına neden oldu. Ancak hayatın olağan akışına ters olan bu durum neticesinde, insanların birbirleri ile mesafe içerisinde bir arada bulunmasını zorunlu hale getirdi. Sosyal bir varlık olan insan, diğer insanlarla etkileşime girmeden yaşamaya devam ederse bir süre sonra sağlık problemleri ortaya çıkar.

Hem İşlevsel Hem de Korumalı Şapka Modelleri

Genellikle yaz aylarında kullanılan ve kişiyi güneşin olumsuz etkilerinden koruyan şapka modelleri, korona virüs sonrasında bambaşka bir görünüme kavuştu. Kasketten fötr şapka modellerine kadar her seçenek için kolayca uyarlanabilen spiralli tasarımlar virüs korumalı şapka modelleri olarak satışa sunuluyor. Dayanıklı pleksi malzemeden üretilen ürünler internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar gibi e-ticaret siteleri üzerinden satışa sunuluyor.

Renk Renk, Desen Desen Virüs Korumalı Şapka Modelleri

Farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan şapka modelleri ile hem şık görünebilir hem de virüsün olumsuz etkilerinden korunabilirsiniz. Şapkanın siperlik bölümü virüsün en çok yayılma yönteminin olduğu göz, ağız ve burun bölgenizin kapatılmasını sağlar. Böylelikle karşınızda sosyal mesafeyi aşan ve ağzından çıkan partiküllerle yüzünüze doğru konuşan biri olsa da etkilenmezsiniz.

Virüse Şıklıkla Savaş Açın

Şapka modellerine entegre edilebilen siperliklerin rengi genellikle şapka rengi ile birebir uyumludur. Böylelikle hem kendiniz rahatsız olmaz hem de başkaları hakkımda ne düşünüyor diye endişelenmezsiniz. Siperlikli şapka modelleri ile denize girebilir, alışveriş yapabilir ve diğer ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.