Akçay’da Satılık Yazlıklar

Akçay’da Satılık Yazlıklar

Türkiye’nin eski tatil beldelerinden olan ve popülaritesi hiçbir zaman bitmeyen Akçay, tatilcilerin uğrak noktası olmayı sürdürüyor. Yoğun ilgi gören belde Kaz Dağları’nın temiz havasını içine çekmek, hem deniz hem de dağ tatili yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. Akçay’da satılık ev fiyatları da bu ilgiye bağlı olarak yükselmeye devam ediyor. Siz de denizi ve ormanı birleştiren, doğal güzelliği ve temiz havası ile hayalini kurduğunuz tatili sizlere sunan Akçay’da yazlık sahibi olmak için online internet sayfalarını ziyaret ederek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Neden Akçay?

Balıkesir iline bağlı Edremit’e bağlı bir mahalle olan Akçay tatil sezonunda görmüş olduğu yoğun ilgi nedeniyle emlak piyasasında da popüler bir belde olmaya devam ediyor. Akçay’ın bu kadar ilgi görmesinin en önemli nedeni sessiz, sakin ve huzurlu bir şehir olmasıdır. Bunun yanında Kaz Dağları’ndan kaynaklanan temiz havasının özellikle astım, koah, nefes darlığı olanlara şifa kaynağı olması Akçay’ın tercih edilen bir belde olmasında etkili olmakta. Uzun yıllar çalışmış ve bu çalışmanın sonucunda emekli olmuş kişiler Akçay’da yazlık alarak emeklilik dönemlerini huzur içinde, deniz ve dağ havasını soluyarak geçirmeyi tercih ediyor. Akçay yeşil doğası kadar temiz denizi ve geniş plajıyla da ilgi gören bir belde. Siz de yazlık tercihinizi Akçay’dan yana kullanarak arzu ettiğiniz hayatı yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

Akçay Satılık Konut Özellikleri

Akçay’da 2-3 katlı apartmanların yanı sıra müstakil ev şeklinde düzenlenen bir mimari yapı bulunmaktadır. Müstakil evler Kaz Dağları’nın eteklerinde yer alabiliyor. Bunun dışında şehrin merkezi dışında bulunan müstakil evler bölgede zeytin yetiştirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Eğer amacınız doğayla iç içe bir hayat yaşamak, kendi sebze ve meyvenizi yetiştirerek organik beslenmekse Akçay’ın müstakil evleri sizin için uygun tercih olabilir. Müstakil ev fiyatları evin oda sayısına, arazinin ölçüsüne, evin dış ve iç özelliklerine göre değişiyor. Eğer şehir merkezinde denize yakın bir yazlık almayı düşünüyorsanız online internet sayfalarını ziyaret ederek satılık yazlıklar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.