Jakuzi Çeşitleri

Jakuzi Çeşitleri

Jakuzi modelleri gün geçtikçe farklılaşmaktadır, her ortama uyacak ve her zevki karşılayacak çeşitli jakuzi modelleri üretilmektedir. Yaşam standartlarınızı arttıracak günün yolculuğunu ve stresini azaltacak olan jakuziler hem dekoratif anlamda hem de işlevsellik anlamında alternatiflere sahiptir. Gün geçtikçe kullanımı artan ortamlara uyum sağlayabilmesi hem de beklentilerin karşılanabilmesi için birçok farklı modelde üretilmektedir. Kare dikdörtgen yuvarlak üçgen şekillerde üretilebilen jakuziler farklı iç hatlarıyla ve farklı kaplamaları sayesinde geniş bir çeşitliliğe sahip olmaktadır. Çalışma prensibi olarak özellikleri aynı gibi dursa da küçük farklılıkla ve büyük farklı tasarımlar ile birbirinden çeşitli jakuzi modeli bulabilmeniz mümkündür. Sıradışı ve en beğenilen modelleri internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar üzerinden inceleyebilirsiniz.

Jakuzi Nasıl Kullanılır?

Jakuzi modelleri birbirinden farklı olsa da kullanımı hemen hemen aynıdır. İçerisine sıcak su doldurulduktan sonra emiş ve püskürtme alanları motorun çalışması ile hareketlenme ektedir. Motorun çalışması ile beraber J çıkışları suyu hava kabarcıkları ile beraber etmektedir. Suyun basıncını hızını veya kuvvetini ayar bölümünden ayarlaya bilmeniz mümkündür. Jakuzi modelleri arasında termostatlı olanları da bulunmaktadır. Bu modellerde suyun soğuması halinde sıcaklık ayarınızın sabit tutulması için suyun istenilen sıcaklıkta tutulması sağlanmaktadır. Jakuzi çalıştıktan sonra yalnızca içerisinde bulunmanız size hissettireceksin masaj ve rahatlama için yeterlidir.

Jakuzi Montajı Nasıl Yapılır?

Jakuzi modelleri birbirinden oldukça farklıdır. İşlevsel olarak birbirine benzese de görüntü ve ölçüleri ciddi manada farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar nedeniyle jakuzinin montajı da birbirinden farklılık göstermektedir. Farklı bir banyo tasarımı gerektirmeyen yahut farklı bir banyo tasarımına ihtiyaç duyulan modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda teras ve benzeri alanlara da konulabilmesi için özel ekipler tarafından dekore edilmesi sağlanabilir. Profesyonel ekipler tarafından talepleriniz doğrultusunda kısa süre içerisinde elektrik hattı ve su hattı çekilerek kurulumu yapılabilmektedir.