Perde Yıkama Hizmeti

Perde Yıkama Hizmeti

Perdeler evlerimizin en önemli parçasıdır, ayrıca pek çok perde çeşidi de bulunmakla birlikte düzenli olarak bu ürünleri temizlemek gerekmektedir. İnternet üzerinde perde yıkama ve perde temizliği ile ilgili ciddi bir bilgi kirliliği bulunmaktadır. Tavsiye edilen bu ürünler kullanıldığında perdede kalıcı hasarlar bırakılmaktadır. Bu sebeple profesyonel bir firmadan hizmet almak gerekiyor.

Profesyonel Perde Yıkama Hizmeti Nasıl Olur?

Perde temizlenmesi ve perde yıkama birbirinden farklıdır. Perde temizliği perdelerin tozlardan arındırılması, bakım ve onarımının yapılması hizmetlerini kapsamaktadır. Yıkama işlemi ise perdelere kuru temizleme yapılması sürecidir. Özellikle zebra ve stor perdelerin yıkama tekniği pek çok kişi tarafından bilinmediği için bu hizmet son yıllarda profesyonel firmalar tarafından sağlanmaktadır. Firmalar perdeleri kapınızdan almakta ve daha sonra yine kapınıza teslim etmektedir.

Perde Yıkama Fiyatları

Perdeler çeşitli şekillerde ve boyutlarda olabilmektedir. Rustik perdeler, fon perdeler, zebra ve stor perdeler gibi pek çok çeşidi olan bu perdeler evlerin cam ölçüleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Ancak sürekli olarak kullanımdan dolayı perdeler kirlenmektedir. Bunun için evlerde perde yıkama işlemi gerçekleştirildiğinde perdelerin renkleri bozulmakta ya da stor gibi perdeler makinede yıkanmadığınızdan dolayı bu durum ciddi sorun olmaktadır. Kirlenen perdeleriniz için internet sayfaları üzerindeki ilgili online kuru temizleme firmaları ile iletişime geçerek temizleme işlemini yaptırabilirsiniz .Fiyatlar perdelerin modelleri ve ölçülerine göre değişmekle birlikte firmalar ile iletişime geçerek fiyatlar noktasında detaylı bilgi alabilirsiniz.