Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı

Günümüzde cilt bakımının yeri ve önemi neredeyse tartışılmaz bir hal almaktadır, dolayısıyla da karşınıza çıkabilecek pek çok farklı yöntem arasından sizin cilt tipinizdeki problemle savaşan yöntem ile tanışabilirsiniz. Cildinizdeki problemleri azaltmak veya minimuma indirmek için Hydrafacial cilt bakımı ihtiyacınız olan cilt bakım yöntemi olabilir. 10 farklı cilt problemine çözüm olan işlem sayesinde problemlerinizden dakikasında kurtulabilirsiniz. Her türlü cilt tipi ile savaşan işlem her türden cilt tipine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial cilt bakımı işlemi, cildinizdeki kiri yoğun bir şekilde kısa süre içerisinde arındırır. Cilt bakımınızı doğal bir şekilde karşılamak ve cilt bariyerinize zarar vermemek adına bu işlemden yararlanabilirsiniz. Bu işlem 3 aşamadan oluşmaktadır.

  • Temizleme arındırma: Cilt yapınıza en uygun olacak şekilde cildinizde derinlemesine temizlik işlemi uygulanır. Bu işlem için solüsyonlar, temizleme suları ve köpükler kullanılır.
  • Besleme: Cilt yüzeyindeki gözenekler çoğu zaman makyaj kalıntılarından dolayı tıkanır ve bu gözeneklere siyah noktalar dolar, bunların temizlenmesi için vakum teknolojisinden yararlanılır.
  • Şoklama: Vitaminler ve minareler ile cildin temizlenmiş olan bariyerine radyo frekans başlığının sıcaklığı sayesinde vitaminler şok etkisi yaratır, ciltte vitaminlerin kalmalarını sağlayan bir işlemdir.

Hydrafacial Hangi Durumlarda Uygulanır?

Gündelik yaşantıda, şehir yaşantısında kirler ve tozlar cilt bariyerini aşarak gözeneklerin içerisine girmektedir. Gözeneklerin içerisine kadar giren ve bu boşluklara yerleşen tanecikler zamanla gözenekleri tıkar ve dolayısıyla cildin daha pürüzlü ve kusurlu görünmesini sağlar. Böyle bir problem ile savaşmak için cilt bakımı yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Hydrafacial cilt bakımı derinlemesine temizlik ve aynı zamanda da uzun vadeli nemlendirme özelliklerine sahiptir.