Butik ajans mı? Büyük ajans mı?

Butik ajans mı? Büyük ajans mı?

Butik ajans mı? Büyük ajans mı?

Kurumlar bir halkla ilişkiler yani PR ajansıyla çalışacağı zaman benzer kafa karışıklıkları yaşar. Alacakları hizmet kalitesi için ne ölçekte bir ajansla çalışmaları gerektiğini bilemezler. Ajansın büyük olması, mutlaka daha iyi olduğu anlamına gelmez. Büyük firmalar, fazla ve çoğu deneyimsiz insan gücü ve farklı kaynağa sahip olabilir ancak butik PR ajansları müşteriye odaklı deneyimli yöneticileri ile değişen eğilimleri yakalamak ve değer üretmek zorundadırlar. Çevik, girişimci ruh ve esnek bir ekiple yol almak odaklanmayı sağlayacağı için daha etkili hamle yapmayı da getirecektir. Aslında karar şu cümlede gizli: “Büyük bir ajansın küçük müşterisi mi, yoksa küçük bir ajansın büyük bir müşterisi mi olmak.”

Birçok kurum ve marka ile ortak başarı öyküleri yazan TIME Public Relations – TimePR, uzman ve deneyimli danışmanlarıyla ölçek gözetmeksizin müşterilerinin stratejik iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor.

TimePR’ın sunduğu hizmetler kurumların farklı iletişim ihtiyaçlarına hitap ediyor. Ajansın tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor. Etkili iletişimin, Yönetim Kurulu Başkanları, Genel Müdürler, CEO’lar ya da liderler için büyük önem taşıdığının bilincinde olan TimePR, itibarın en önemli mimarı olan bir liderin iyi iletişimci olması gerektiği inancıyla kurum sözcülerine Stratejik Lider İletişimi desteği de sunuyor.

İtibar yönetimi konusunda kurum sözcüleri kadar hassas davranan TimePR, itibar yönetimi çalışmalarından medya iletişime, lider iletişimi yönetiminden çalışan iletişimine, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projelerinden kriz iletişime, stratejik marka iletişiminden algı yönetimine, ekosistem toplantılarından basın toplantılarına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmeti veriyor. İletişim danışmanlığının bilimsel ve bilgi temelli bir alan olduğunu düşünen ajans, gerçekleştirilen her proje ya da medya hamlesini çalıştığı kurumlara raporluyor. Çok daha detaylı bilgi için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.