İstanbul Havaalanı Yer Hizmetleri

İstanbul Havaalanı Yer Hizmetleri

İstanbul Havaalanı Yer Hizmetleri Arayışınızda internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları tercih edebilirsiniz. Online firmalar ile yeni açılan ve yüzlerce metrekareye yayılan dev İstanbul hava limanında kaos, stres ve kargaşa yaşamadan en iyi şekilde karşılanacaksınız. Bu konuda size en iyi rehberliği edecek olan firmalar kesinlikle online firmalar olacaktır. Eğer stressiz bir havaalanı karşılaması istiyorsanız online firmaların sayfalarında yer alan Gold ve Silver karşılama paketlerini inceleyebilirsiniz. Örneğin Silver paketi İstanbul Yeni Havalimanı'nda stressiz seyahat etmek isteyen ve zamana karşı yarışan yolcular için sunulan seçkin hizmetlerden biridir.

Silver Havaalanı Yer Hizmetleri Karşılama Paketinde Neler Var?

Vize, güvenlik ve pasaport kontrol işlemlerinizi hızlıca ve sorunsuzca tamamlayacak olan CIP HOSTESS hizmeti, uçuş kapısında sizi hali hazırda bekleyen bir BUGGY CAR havaalanı taşıma aracı ve PORTER yük- bagaj taşıma elemanı ile havaalanı tecrübeniz keyifli bir seramoniye dönüşecek. Gerektiğinde vize işlemlerinde kullanılacak olan CIP hostesi, pasaport kontrolünde kullanılacak özel fast track/‘HIZLI İZLEME’ hattı ile ilgili noktalardan kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Havaalanı Araç Kiralama

Dilerseniz hemen yolcu çıkış kapısında sizi bekleyen özel bir ulaşım aracı rezervasyonu da yaptırabilirsiniz. Mercedes- Vito, Limusin gibi first class araçlarla seyahat etmek ve havaalanının çıkış kapısından alınmak istiyorsanız hemen online firmaların sayfalarına girerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.