Tanker Semi Trailers

Tanker Semi Trailers

Yarı römork üreticilerinin önde gelenlerinden birileri olan online firmalar, farklı tipte araçlar sunmaktadırlar, maksimum kapasitede en az emek ile taşıma yapma imkânı sunan araçlar üretmektedirler. Yük taşıma sektöründeki başarılı sonuçları müşteri taleplerini mühendislik birimlerinde en iyi araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürüterek elde etmektedirler. Tanker semi trailers da bu ürünlerden birisi olup birçok tipteki ürünün taşımasında başarılı sonuçlar vermektedir. Taşımacılık konusunda kar elde etmenize yarayacak bu araçlar genellikle yakıtlar için tercih edilmekteler.

Tanker Semi Trailers Özellikleri

Semi trailers çok yönlü çeşitleri ile üreticilerin yüzünü güldürmeye devam etmekte. Geniş kapasiteleri yanı sıra güvenli taşıma imkânı ile beğeniyle tercih edilmektedir. En popüler olan tanker semi trailers çeşidi yakıtlar için üretilen araçlardır. Bu araçlar diğer likit petrol ürünlerini de taşımakta maksimum güvenlik sağlamakta olup 65.000 litre kapasitesi bulunmaktadır. Avrupa standartlarına uygun şekilde yönetmelik doğrultusunda üretilmişlerdir. Ayrıca ayrıcalıklı çeşitlerden olan konik şekilde tanker yarı römorklarda tarafımızca imal edilmekte olan modellerdendir. ST kalite çelik kullanılmakta olup çelik ya da alüminyum jantları bulunmaktadır. Çekiş gücü çok önemli olan aksları sertifikalara sahiptir ve kendinden yönlendirme yeteneği bulunmaktadır. Ayrıca mekanik veya hava süspansiyonuna sahiptir; EBS fren sistemi bulunmaktadır.

Tanker Semi Trailers Neden Tercih Edilmeli?

İnternet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar yeni nesil yarı römorkları güvenli saklama ve sürüş imkânları ile satışa sunmaktadırlar. Online firmaların çok çeşitli araçları nakliye sektöründe ön plana çıkmakta olup üreticileri maksimum kapasitesi ve yüksek performansı ile kara geçirmektedir. Taşımacılık endüstrisinde son teknoloji imkânlar sunmakta; daima gelişmekte ve büyümektedirler. Tüm araçları için 12 ay garanti vermekte olup; her aracın muayene sertifikası bulunmaktadır.