Neden İnsan Asansörlerine İhtiyaç Var?

Neden İnsan Asansörlerine İhtiyaç Var?

Herkes için Kolaylık

Hayatın her alanında ergonomi sağlayan insan asansörleri 4, 6, 8 ve talebe uygun olarak çok daha fazla kişilik olabilirler. Villalardan müstakil evlere, alışveriş merkezlerinden okullara kadar her alanda kullanılabilen asansörler aynı zamanda açık havada da kullanılabilirler.

İnsan Hayatını Kolaylaştırır

Köprü geçişlerinde, köprü direklerinin başında bulunan insan asansörü modelleri engelliler ve yaşlılar başta olmak üzere insanların merdiven çıkmadan katlar arasında geçiş yapmalarını sağlarlar. İnsan asansörlerinin avantajları çocuklu aileler için de fazladır. Bebek veya birden fazla çocukla seyahat edenlerin merdiven inip çıkması zor olabilir.

Kurulum ve Montaj Dahil Hizmetler

İnsan asansörleri insanların hayatını kolaylaştırarak hareket etmelerine gerek kalmadan katlar arasında iniş çıkış yapmalarını sağlarlar. Otoparklarda evlere direk geçiş sistemi içinde kullanılabilen insan asansörleri çevresel koşulların olumsuz etkisinde maruz kalmadan katlar arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. İnsan asansörü üretim firmaları bu asansörlerin aynı zamanda kurulum ve montajını da yaparlar. Garanti süresi kapsamında ücretsiz bakım desteği de veren firmalar asansörlerde herhangi bir mekanik veya fiziksel aksaklık meydana gelmemesi için araçların bakım ve kontrollerini yaparlar. Yapılan bakım ve kontroller yönetmeliğe uygun olarak yapılır. Yapılan kontrollerin ardından asansörlerde herhangi bir sorun görülmemesi durumunda işlevlerini gerçekleştirmeye devam edebilir. Asansörlerde herhangi bir mekanik veya fiziksel problemin oluşması; onarım süreci dahilinde asansörün geçici olarak kullanım dışı olarak bırakılmasına neden olabilir.