Led Tabelaların Teknik Özellikleri

Led Tabelaların Teknik Özellikleri

300 kelimelik yazı fontuna sahip olan led tabelaları istenilen ölçülerde tasarlıyoruz. Mavi, kırmızı, yeşil, beyaz ve sarı gibi renk seçenekleri sunan firmamız tabela üzerinde daha iyi bir görüş sağlamak için oval led kullanmaktadır. Yazıyı istediğiniz gibi konumlandırabilme, saat, tarih, gif ve animasyon ekleme özellikleri ile sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Firma tanıtımı, reklam verme ya da otobüslerde yol güzergahını belirtmek amacıyla kullanabileceğiniz led tabela ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek parlak kırmızı ve yeşil ışığı ile iyi bir gece görüşü sağlayan bu tabelalar polis, adliye, av, gemi ve havacılık sektörlerinde kullanılabilir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Led Tabela Kaç Volt İle Çalışır?

Marka ve logonuzun daha belirgin şekilde görünmesini sağlayan led tabela sadece 5 volt ile çalışır. Size enerji tasarrufu sağlayan bu tabelaların üzerine istediğiniz uzunlukta yazı yazabilirsiniz. Kaliteli malzemelerle modern bir şekilde tasarladığımı bu tabelaların fiyatları oldukça ekonomiktir. Sizin istekleriniz doğrultusunda istediğiniz renklerde size özgü tasarımlar sunuyoruz.
İstediğiniz mekanlarda insanların ilgisini çekmek için kullanabileceğini led tabelaları reklamınızı rahatlıkla yapabileceğiniz şekilde tasarlıyoruz. 4 satır uzunluğuna kadar tüm yazıları bilgisayarınızdan ayarlayabileceğiniz bu tabelalar oldukça kullanışlıdır. Farklı sektörlerde kullanılabilen bu tabelaları yarı iletken malzemeler kullanarak üretiliyor.

Led Tabela Nedir?


Reklam verirken yazıları daha dikkat çekici hale getirmek amacıyla kullanılan led tabelalar etrafı aydınlatan yüksek parlaklıktaki ışıklardan yapılır. Yarı iletken olan bu tabelaları en kaliteli malzemeleri kullanarak üretiyoruz. Kullanmak istediğiniz yere göre belirttiğiniz ölçülerde ve istediğiniz renklerde sizin için hazırlıyoruz. Kısa sürede adresinize kargo ile gönderdiğimiz bu tabelaların hazır tasarım olanlarını da tercih edebilirsiniz.